سیاسی

واکنش وزیر ارشاد به هنجارشکنی‌های سریال «رهایم کن»/ اسماعیلی: باید قانون لازم در این رابطه سریعا تصویب شود

واکنش وزیر ارشاد به هنجارشکنی‌های سریال «رهایم کن»/ اسماعیلی: باید قانون لازم در این رابطه سریعا تصویب شود

مخاطبان فارس با ثبت پویشی با عنوان «درخواست بازنگری در ادامه پخش سریال «رهایم کن» با بیش از 8400 امضاء در سامانه مردمی فارس من خواستار پیگیری این مسئله شدند.

در این پویش مردمی آمده است که: «این سریال به دنبال ترویج بی بندوباری رها شده و پخش گفت‌وگوهای سخیف بین هنرپیشه‌های هنجارشکن است»

«سریال رهایم کن با ذهن مخاطب چه می‌کند؟» اینجا بخوانید

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در مورد عدم رعایت موازین اخلاقی در این سریال گفت: مواضع مان را در مورد این موضوع اعلام کرده‌ایم. بایستی سریعا در این رابطه قانون لازم تصویب شود، در همین راستا به دوستان صدا و سیما قانون پیشنهادی را داده‌ایم اگر مسئولان صدا و سیما هم در این رابطه نظراتشان را به ما بدهند در اولین فرصت این قانون را در یکی از شوراهای بالادستی تصویب می‌کنیم و ابهاماتی که در این مسیر وجود دارد برطرف خواهد شد.

وزیر ارشاد در مورد جلوگیری از انتشار این سریال هنجار شکن، خاطرنشان کرد: به لحاظ قانونی مساله سریال‌ها با صدا وسیماست و دوستان ما باید اعلام موضع کنند، ما هم در این زمینه کاملا همراه دوستانمان هستیم و معتقدیم باید در برابر هنجارشکنی‌ها در این بخش ایستاد.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا