سیاسی

واکنش قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب به سرکوب مردم در فرانسه

واکنش قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب به سرکوب مردم در فرانسه

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نهصدوبیست و چهارمین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز 12 تیرماه 1402 با حضور اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شد.

در ابتدای جلسه آیت الله شبیری زنجانی به مناسبت هفتم تیر و سالگرد شهادت آیت الله بهشتی گفت: از خصوصیات شخصیتی شهید بهشتی می توان به زهد، تقوا، اخلاص و معنویت ایشان اشاره کرد که این ویژگی‌های ایشان در سایه فعالیت های مبارزاتی این شخصیت بزرگوار کمتر به آن توجه شده است ویژگی های دیگر ایشان سرعت عمل، برنامه ریزی و نظم در اقدامات، دور اندیشی و توجه به مسائل بنیادی جامعه اسلامی بوده است.

وی افزود: شهید بهشتی در کار تشکیلاتی زبانزد بود و به معنای واقعی کلمه خودمحور نبودند بلکه با نگاه تشکیلاتی همه اطرافیان را به کار می گرفت و بعد از اینکه کاری را شروع میکرد آنرا به شخص دیگری واگذار می کرد و خودش کار جدیدی را پیگیری میکرد.

در ادامه جلسه شایسته نیا، قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت: آنچه که موفقیت ملت بزرگ ایران را تاکنون تضمین کرده پیروی از سیره امیرالمومنین علیه السلام و روح مجاهدت در مردم ایران بوده و برای رسیدن به آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب در این راه ناامید نشده اند.

وی در ادامه گفت: آنچه تاکنون دشمن را در تمام توطئه ها ناکام گذاشته همین مجاهدت و حضور در صحنه مردم بوده است و از این پس هم این روح مجاهدت در مردم به خصوص جوانان تضمین کننده آینده روشن ایران اسلامی خواهد بود.

شایسته نیا در بخش پایانی سخنان خود گفت: مظلومیت ملت ایران توام با حقانیت و اقتدار است همانطور که شاهد بودیم کمتر از یکسال قبل رئیس جمهور فرانسه با حامیان اغتشاش در ایران عکس یادگاری گرفته بود در حالیکه امروز ایران سراسر آرامش است ولی پاریس و سایر شهرهای فرانسه به شکل شهرهای جنگی در آمده است.

در پایان جلسه فتح الله کاظمی از کارشناسان خبره آموزش و پرورش طرحی مبنی بر نقشه راه سند تحول آموزش و پرورش را توضیح داد که مورد توجه حضار قرار گرفت و اعضای حاضر در جلسه نیز نظرات خود را پیرامون این طرح بیان کردند و بنا شد بعد از بررسی بیشتر این طرح، نسخه نهایی آن به وزیرآموزش و پرورش ارائه شود.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا