سیاسی

نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی مصوبات دور دوم سفرهای استانی برگزار شد

نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی مصوبات دور دوم سفرهای استانی برگزار شد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان با محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در راستای بررسی مصوبات دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور به این استان برگزار شد.

محسن منصوری در دیدار با مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، پس از شنیدن دغدغه‌ها، طرح‌ها و پیشنهادهای نمایندگان تأکید کرد که دولت هیچ وعده اجرا نشدنی نخواهد داد.

وی همچنین در جهت تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر هم‌افزایی بین قوا، گفت: نمایندگان بازوی کمکی دولت باشند و هماهنگی بین دو قوه مقننه و مجریه باید در بالاترین سطح خود باشد.

در این جلسه نمایندگان نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف استان مطرح و گزارشی از پیشرفت طرح‌های عمرانی استان ارائه کردند.

همچنین نمایندگان با قدردانی از نگاه ویژه دولت گفتند: انتخاب خوزستان به عنوان نخستین مقصد سفرهای استانی امسال نشان از نگاه ویژه و خاص رئیس‌جمهور و هیأت دولت به این استان است.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در دور دوم سفرهای استانی، اوایل اردیبهشت‌ماه به استان خوزستان سفر کرد که به گفته علی‌اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان در این دور، ۱۸۰ هزار میلیارد ریال برای طرح مصوب این استان در نظر گرفته شد.

حسینی محراب بیان کرد: همچنین در جریان این سفر، تفاهم‌نامه‌هایی میان دستگاه‌های اجرایی و همچنین شرکت‌ها و واحدهای مختلف بخش‌های خصوصی و دولتی منعقد شده و مدیران باید با جدیت این تفاهم‌نامه‌ها را پیگیری کرده تا به مرحله اجرا برسند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور تبادل‌نظر و دیدگاه‌ با سایر نمایندگان استان در راستای توسعه و پیشرفت و شرکت در شورای اداری و بررسی اولویت‌های استان بر مبنای شاخص‌های تعریف‌شده را از توجهات دولت برشمرد.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا