سیاسی

ناصری‌نژاد: قرآن‌سوزی در سوئد چهره واقعی غربی‌ها را بیش از پیش نمایان کرد

ناصری‌نژاد: قرآن‌سوزی در سوئد چهره واقعی غربی‌ها را بیش از پیش نمایان کرد

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد، عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به قرآن سوزی در سوئد گفت: قرآن سوزی در سوئد بیش از پیش چهره واقعی غربی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمایان ساخت.

وی افزود: قرآن‌سوزی از جانب هر فرد آزاده‌ای محکوم و مغایر با اصول عقلی و منطقی است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار کرد: این اقدام در سوئد بار دیگر به همگان نشان داد که حقوق بشر در غرب تنها در حد یک ادعا است و آنها هیچ گونه احترامی برای پیروان ادیان مختلف قائل نیستند.

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: غربی‌ها به بهانه آزادی بیان، رفتارهای اهانت‌آمیز و غیرانسانی خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توجیه می‌کنند و حال آنکه در مواردی که مورد خوشایند آنها نیست همچون هولوکاست که یک واقعیت تاریخی است، هیچ گونه آزادی بیانی وجود ندارد.

وی افزود: در هیچیک از ادیان الهی جهان این گونه رفتارها مورد پذیرش نیست و مرتکبین این اقدام در کشورهای غربی نشان می‌دهند که به هیچیک از اصول انسانی پایبند نیستند و به بهانه آزادی بیان به دنبال اهانت به دیگران هستند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس تاکید کرد: دولت‌های اسلامی باید هرگونه مسامحه با غرب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این باره کنار بگذارند و با موضع‌گیری جدی هزینه این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای مرتکبین این گونه رفتارهای غیرانسانی بالا ببرند.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا