هنری

معرفی گروه انتخاب فیلم‌های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی جشنواره ایثار

معرفی گروه انتخاب فیلم‌های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی جشنواره ایثار

محمدرضا عرب، جواد مزد آبادی و علی نوری اسکویی آثار رسیده به بخش مسابقه فیلم‌های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم و فیلمنامه ایثار را بررسی و انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی نخستین جشنواره بین المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار، گروه انتخاب بخش مسابقه فیلمهای داستانی، کوتاه، نماهنگ و پویانمایی جشنواره، متشکل از محمدرضا عرب، به همراه جواد مزدآبادی و علی نوری اسکویی از میان ۲۵۷ عنوان اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره شامل ۵۵ نماهنگ، ۹۹ فیلم داستانی کوتاه و ۱۰۳ فیلم پویا نمایی، آثار منتخب خود را برای حضور در دو بخش اصلی و بخش ویژه انتخاب کردند.

محمدرضا عرب کارگردان، مستندساز، تهیه کننده، فیلمنامه نویس و عکاس است که در کارنامه کاری وی کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم های سینمایی، چندین مجموعه مستند تلویزیونی و برپایی چندین نمایشگاه عکس به چشم می خورد.

جواد مزدآبادی فیلمساز سینمای ایران است که کارنامه حرفه ای وی شامل ساخت بیش از ۱۰۰ عنوان فیلم مستند، ساخت بیش از ۵۰ فیلم کوتاه، ساخت بیش از ۴۷ فیلم سینمایی ویدیویی و تله فیلم و ساخت ۴ فیلم بلند سینمایی است.

علی نوری اسکویی، تهیه کننده انیمیشن، کارگردان تیزرهای تبلیغاتی بین المللی، مدرس کالج UCMT، فیلمنامه نویس، عضو انجمن آسیفای ایران، داور جشنواره های مختلف بین المللی است.

طبق اعلام دبیرخانه جشنواره، اسامی آثار راه یافته به مرحله نهایی بخش مسابقه فیلم های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه از طریق رسانه های عمومی اعلام می شود و بر روی سامانه رسمی جشنواره نیز قرار می گیرد.

مرحله نهایی نخستین جشنواره بین المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار با دبیری فرهاد مختاری از ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه امسال از سوی اداره کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری شهرداری مشهد و استانداری خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار می شود.

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا