سیاسی

مجمع اسلامی دانشجویان: اهانت به قرآن اوج کینه ورزی دولت‌های اروپایی به اسلام است

مجمع اسلامی دانشجویان: اهانت به قرآن اوج کینه ورزی دولت‌های اروپایی به اسلام است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه ای در محکومیت هتک حرمت به قرآن تاکید کرد: اهانت به کتاب الهی مسلمانان نه تنها آزادی بیان در سطح کشور های غربی نیست بلکه اوج خصومت و کینه توزی سردمداران دولت های اروپایی نسبت به اسلام و رهبر معظم انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

تُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ.

بار دگر شاهد این هستیم که دولت سوئد در یک اقدام ناشایست به کتاب الهی مسلمانان جهان، قرآن کریم جسارت کرده است. قرآن کریم، کتاب الهی مسلمانان است، این اقدام فرد هتاک به قرآن کریم و تایید و اعطای مجوز به آن فرد توسط دولت بی‌بند و بار سوئد باعث تنش در جهان می‌شود.

اهانت به قرآن کریم برای بار دگر، نقش نفرت انگیز سرویس ها و دستگاه های امنیتی کشور های متخاصم که سرآمد همه آن ها موساد است بیشتر از همیشه ملموس کرده است. اما اهانت به قرآن کریم و تصویر رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای«مدظله العالی» توهین عظیمی است که توسط یک فرد هتاک با حمایت دولت سوئد صورت گرفت و از نهاد های ذیربط خواهشمندیم پیگیری لازم را جهت محکوم کردن این دولت در دادگاه لاهه انجام دهند.

کلیه جهانیان در حین هتک حرمت به قرآن کریم در کشور سوئد شاهد نکته ای خیلی مهم که جالب توجه بود شدند که در کنار اهانت به قرآن به تصویر مقام معظم رهبری هم اهانت شده بود. این موضوع یک تعریف بیشتر ندارد و آن هم یعنی خط مشی مقام معظم رهبری و قرآن دقیقا همسو است و در یک راستا است.

اهانت به کتاب الهی مسلمانان جهان و همچنین رهبر یک جامعه نه تنها آزادی بیان در سطح کشور های غربی نیست بلکه اوج خصومت و کینه توزی سردمداران دولت های اروپایی نسبت به اسلام و رهبر معظم انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد. سرویس های اطلاعاتی کشور های متخاصم بدانند که با اهانت به قرآن مجید و همچنین تمثال مبارک مقام معظم رهبری پیشرفت دین مبین اسلام متوقف نخواهد شد و جوامع اسلامی بیدار تر می‌شوند.

تحقیقات سازمان جهانی آمار نشان می‌دهد که گرایش به اسلام، علی الخصوص مذهب شیعه در غرب بیش از پیش در حال گسترش است، آیا این سند آمار جهانی باعث این نمی‌شود که متوجه شوند نقشه های شوم‌شان دیگر اثر ندارد؟!

اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی؛ ضمن تقدیر تشکر از کلیه آحاد ملت شریف ایران علی الخصوص دانشجویان خط انقلاب و همیشه در صحنه، از وزیر محترم امور خارجه محترم درخواست می‌نماید که طی یک اقدام دیپلماتیک، سفیر و کارکنان سفارت امور خارجه در سوئد را به ایران فرا بخواند و همچنین به دلیل اهانتی که صورت گرفته، سفیر این کشور بی‌بند و بار را از کشور عزیز اسلامی‌مان اخراج نمایند تا درس عبرتی برای سایر کشور هایی که سودای اهانت به ارزش ها و نماد های اسلامی دارند باشد.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا