سیاسی

عمویی: مجمع عمومی فراکسیون انقلاب برای انتخاب نامزدهای هیات رئیسه خرداد برگزار می‌شود

عمویی: مجمع عمومی فراکسیون انقلاب برای انتخاب نامزدهای هیات رئیسه خرداد برگزار می‌شود

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ابوالفضل عمویی سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: صبح امروز پنجمین جلسه هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی با حضور رئیس، نواب رئیس، دبیران و سخنگو و کارپرداز فراکسیون برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مروری بر عملکرد فراکسیون انقلاب اسلامی در دوره ۸ ماهه گذشته، صورت گرفت. بر اساس گزارش ارایه شده، در دوره جدید فعالیت فراکسیون اکثریت مجلس یازدهم، ۲۷ جلسه اعم از مجمع عمومی، شورای مرکزی و هیات رئیسه برگزار کرده و در این جلسات به موضوعاتی مانند بررسی برنامه و عملکرد وزرای رفاه، صمت، اقتصاد، راه، جهاد کشاورزی و هم اندیشی درباره مسائل روز مانند نوسانات ارزی، عملکرد سامانه آرد و نان و همچنین همفکری با روسای سازمان صدا و سیما، سازمان امور اداری و استخدامی، فرماندهی جدید نیروی انتظامی و موارد دیگر پرداخته شده است.

عمویی اضافه کرد: در این جلسه آقای قالیباف ضمن تقدیر از ارتقای فعالیت فراکسیون انقلاب و افزایش مشارکت اعضای فراکسیون در برنامه های این جمع، بر نقش آفرینی فعالانه فراکسیون اکثریت در سال پیش روی مجلس یازدهم تاکید کرد؛ در ادامه این جلسه اعضای هیات رئیسه به برنامه های مهم پیش روی مجلس در آینده از جمله تصویب برنامه هفتم توسعه کشور، بررسی برنامه و صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت و انتخابات هیات رئیسه اجلاسیه چهارم مجلس شورای پرداختند.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی همچنین گفت: براساس مصوبه اجماعی هیات رئیسه، به منظور حفظ انسجام تشکیلاتی فراکسیون، جلسه مجمع عمومی و رای گیری خود به منظور انتخاب نامزدهای فراکسیون در هیات رئیسه اجلاسیه چهارم را در هفته اول خردادماه برگزار خواهد کرد. امروز عصر نیز، مجمع عمومی فراکسیون اکثریت مجلس، میزبان آقای امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در مجلس خواهد بود و در این جلسه آخرین تحولات دیپلماسی کشور از جمله مسائل منطقه‌ای و جبهه مقاومت مورد گفتگو قرار خواهد گرفت.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا