هنری

علی علیزاده با صادق زیباکلام مناظره می‌کند

علی علیزاده با صادق زیباکلام مناظره می‌کند

مناظره علی علیزاده و صادق زیباکلام سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

ماهرخ عباسپور: شب گذشته حسین شاه‌مرادی، مدیر شبکه چهار سیما در توییتر خود اعلام کرد که شبکه چهار سیما آمادگی مناظره با علی علیزاده را دارد.

حسین شاه‌مرادی در توییتر خود نوشت: «دکتر موسی غنی‌نژاد، طی نامه‌ای سرگشاده، آمادگی خود را برای مناظره با علی علیزاده در صداوسیما اعلام کرده است. برنامه «شیوه» در شبکه چهار سیما آماده است میزبان این مناظره باشد.»

حالا شبکه مستند اعلام کرده برنامه مناظره صادق زیباکلام و علی علیزاده که در حاشیه رونمایی مستند «وداع با اسلحه» در دانشگاه شریف انجام شده بود، امشب روی آنتن می‌رود.

این مناظره همزمان با رونمایی از فیلم مستند «وداع با اسلحه» در دانشگاه شریف و به صورت مجازی برگزار شده و امشب از آنتن شبکه مستند پخش خواهد شد.

محوریت اصلی این مناظره بررسی سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران علیه اسرائیل است و به چرایی این سیاستگذاری پرداخته است.‌ مروری بر سابقه تشکیل اسرائیل و نقش این رژیم غاصب در تنش‌های جاری در خاورمیانه دیگر موضوعاتی است که در این مناظره مورد بحث قرار گرفته و در مستند مربوط به آن آورده شده است.

براساس این گزارش، مناظره صادق زیباکلام و علی علیزاده توسط مرکز مستند سفیر فیلم برگزار شد و اجرای آن را سیدمهدی دزفولی (معاون جریان سازی سفیرفیلم) برعهده داشت.

این برنامه امشب ساعت ۲۱ و جمعه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۶ از شبکه مستند پخش می شود.

۵۷۲۴۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا