سیاسی

صحرایی: مدارس دولتی خارج از دستور‌العمل هیچ وجهی دریافت نمی‌کنند

صحرایی: مدارس دولتی خارج از دستور‌العمل هیچ وجهی دریافت نمی‌کنند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش صبح امروز (چهارشنبه 24 خرداد) در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: در مدارس دولتی در ازای ثبت نام خارج از دستور العمل ها هیچ دریافت وجهی ندارند، اگر فعالیت فوق برنامه دارند بعد از اتمام فرآیند ثبت نام با مشارکت خانواده ها باید انجام دهند.

وی درباره نتیجه آزمون استخدامی هم گفت: خوشبختانه نتیجه آزمون استخدامی ابتدایی آماده شده، اعلام نتیجه به عهده ما نیست، اما یک متغیرهای دیگری در نتیجه آزمون تاثیر می گذارد مثل نرخ باروری که وزارت کشور باید در اختیار سازمان سنجش می گذاشت، در چند روز آینده نتایج آزمون اعلام می شود و از هفته اول تیر ماه ارزیابی تکمیلی شروع می شود.

صحرایی همچنین اعلام کرد که آزمون دیگری در ۱۲ مرداد ماه برای استخدام ۲۲ هزار دبیری برگزار می شود که ثبت نام آن ها از هفته آینده شروع می شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر عمدتا تمرکز روی پایگاه تربیت تابستانه است که ۱۰ هزار مدرسه را آماده می کنیم و در سامانه ای که برای این کار اختصاص دادیم به نام «نورینو» بیش از هفت هزار مدرسه ثبت نام کردند، امیدواریم شعار مدرسه تعطیل نیست را بتوانیم دنبال کنیم.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا