هنری

شر در راه سینماست

شر در راه سینماست

ایرنا نوشت: تولید چهارمین فصل از مجموعه تلویزیونی درام فراطبیعی «شر – ایول» توسط رابرت کینگ و میشل کینگ به زودی به پایان می‌رسد.

مجموعه شر برای اولین بار در ۲۶ سپتامبر ۱۹ در سی.بی.اس به نمایش درآمد و اکنون این سریال در مراحل نهایی تولید چهارمین فصل خود قرار دارد.

پارامونت پلاس گفته است که فیلمبرداری شر زودتر از موعد برای چهارمین فصل آن به پایان می‌رسد. به دنبال اختلالی که در فیلمبرداری مجموعه پی اعتصاب انجمن در روز جمعه با آن نویسندگان در حال حاضر این پروژه با مرخصی یکی از بازیگران به دلیل موضوع خانوادگی روبه روست.

پروژه فیلمبرداری در اوایل فصل بعد به پایان می‌رسد. به گفته یکی از منابع نزدیک به تولید، پایان زودهنگام فیلمبرداری نتیجه خروج موقت بازیگر ناشناس از شر است. به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان که در نزدیکی محل فیلمبرداری پروژه صورت گرفت، در روز جمعه فیلمبرداری انجام شد.

استارلی کین نویسنده، تصویری از اعتصاب روز جمعه در توییتر همرسانی کرد و توضیح داد که چگونه این اعتصاب مانع در فیلمبرداری شر شد.

در این مجموعه، کاتیا هربرز در نقش دکتر کریستن بوچارد ، روانشناسی پزشکی قانونی که همراه کشش کاتولیک دیوید آکوستا با بازی مایک کولتر و کارشناس فناوری بن شاکر ( آسیف مندوی ) حوادث فوق طبیعی را بررسی می کند، ظاهر می شود.

رابرت کینگ و میشل کینگ سازندگان شر در کنار لیز گلوتزر، راکن اس. اوبانون و نلسون مک کورمیک به عنوان تولید کننده فعالیت های اجرایی می‌شوند.

فصل چهارم شر در ۱۰ قسمت ۴۰ تا ۴۲ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

۵۷۲۴۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا