سیاسی

«سید مجید رضوی» نماینده ویژه رئیس‌جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد

«سید مجید رضوی» نماینده ویژه رئیس‌جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، «سید مجید رضوی» را به‌ عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.

سازماندهی و تشدید مبارزه با قاچاق، مسأله شناسی دقیق موضوع قاچاق و رصد و شناسایی زمینه‌ها و شبکه قاچاق از جمله ماموریت‌های محوله رئیس جمهور به رضوی است.

متن حکم رئیس‌جمهور به شرح ذیل است:

جناب آقای سید مجید رضوی

به استناد ماده (۳) اصلاحی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ مجلس شورای اسلامی و نظر به تعهد تجارب و سوابق مدیریتی ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز» منصوب می شوید.

سازماندهی و تشدید مبارزه قاطع و بی امان با قاچاق کالا و ارز با بهره مندی از عناصر مؤمن و پاکدست و با تکیه بر مسأله‌شناسی دقیق موضوع قاچاق، آسیب شناسی فرآیندها و روش‌های موجود در کلیه حوزه های مرتبط، رصد و شناسایی زمینه ها و شبکه قاچاق مبتنی بر نظارت سازمان یافته و دقیق اصلاح یا بهبود فرآیندها و بسترهای تاثیرگذار بر قاچاق، ارائه راهکارهای مناسب در راستای قطع زمینه های قاچاق کالا و ارز با استفاده از ظرفیت نخبگان و نهادهای مردمی برگزاری منظم جلسات پیگیری مستمر مصوبات تا حصول نتیجه افزایش همکاری و هم افزایی صمیمانه بین دستگاههای ذی ربط و نظارت مستمر بر عملکرد آنان از اهم انتظارات اینجانب میباشد بدیهی است سایر دستگاهها و نهادهای مسئول مکلف به همکاری و پاسخ گویی نسبت به وظایف قانونی خویش می باشند.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله تحقق آرمانهای نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

سیدابراهیم رئیسی

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا