سیاسی

روایتی از نشست ملی شورای ائتلاف با قالیباف و محسن رضایی

روایتی از نشست ملی شورای ائتلاف با قالیباف و محسن رضایی

امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با از برگزاری نشست ملیِ هم‌اندیشی تمام رؤوسا، دبیران و ارکان شورای ائتلاف در استان های کشور در تهران خبر داد.

وی افزود: صبح امروز در تهران این نشست با حضور تمام دبیران استانی شورای ائتلاف و ارکان آن ها با سخنرانی محمد باقر قالیباف رئیس مجلس، محسن رضایی دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و حداد عادل رئیس شورای ائتلاف برگزار شد.

رسولی خاطرنشان کرد: در این نشست تعدادی از رؤوسا و دبیران استانی شورای ائتلاف مطالب و مطالبه های خود را نسبت به مسائل کشور در حضور رئیس مجلس و برخی نمایندگان و دبیر شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مطرح کردند.

وی افزود: رئیس مجلس در این جلسه به تشریح مسئله محوری برای حل مشکلات کشور اشاره کرد و اعضای استانی شورای ائتلاف را به مطالعه و کار در راستای حل مشکلات کشور با رویکرد مسئله محوری فرا خواند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف خاطرنشان کرد: دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا نیز در این جلسه از لزوم هم افزایی نیروهای انقلابی برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و بن بست شکنی در این حوزه سخن گفت.

رسولی در ادامه گفت: رئیس شورای ائتلاف در این نشست از لزوم توجه به جایگاه و وظیفه ای که نیروهای انقلابی نسبت به خون هزاران شهیدی که جانفشانی کردند تا نظام اسلامی شکل بگیرد سخن گفت و این موضوع را تشریح کرد و از مسئولین استانی شورای ائتلاف خواست که با دغدغه نسبت به این موضوع فعالیت‌های خود را پیش ببرند.

وی در ادامه افزود: با توجه به برگزاری سلسله نشست‌های «ایمان و امید» که از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان سمنان برگزار می‌شود، مسئولان استان‌های شورای ائتلاف در روز دوم این همایش به اردوگاه محل برگزاری نشست در سمنان می‌روند و اختتامیه این نشست ها را در سمنان برگزار میکنیم.

سخنگوی شورای ائتلاف تصریح کرد: هدف از برگزاری سلسله نشست‌های کشوری «ایمان و امید» این است که نوجوانان و جوانان انقلابی شناسایی‌ شده در استان‌ها با شرکت در دوره‌های آموزشی – تربیتی برنامه ریزی شده با مبانی و اصول انقلاب اسلامی، تحولات سیاسی کشور و جریان‌شناسی تاریخی پس از انقلاب، آموزش‌های رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی، شناخت مکاتب سیاسی و جریان‌های فعال در فضای سیاسی کشور آشنا شوند.

رسولی در پایان گفت: این نشست‌ها پاسخی به مطالبه رهبر انقلاب در سخنرانی مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) مبنی بر لزوم افزایش امید و ایمان در میان مردم بخصوص جوانان است تا با اجرای این طرح در سراسر کشور به شناسایی و ارتقای سطح بینش سیاسی نیروهای جوان و انقلابی هر استان اقدام شود و اختتامیه اولین همایش استانی «ایمان و امید» نیز با حضور مسئولان کشوری و استانی و با سخنرانی حدادعادل در سمنان برگزار می‌شود.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا