سیاسی

دیدار معاون اجرایی رئیس‌جمهور با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی/ حجت‌الاسلام قریشی: اقدام دولت درباره دریاچه ارومیه موجی از امید برای مردم ایجاد کرده است

دیدار معاون اجرایی رئیس‌جمهور با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی/ حجت‌الاسلام قریشی: اقدام دولت درباره دریاچه ارومیه موجی از امید برای مردم ایجاد کرده است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور با حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز این در دیدار اظهار کرد: واگذاری اختیارات به مدیران محلی علاوه بر سرعت بخشی، موجب تصمیم گیری بهتر در بخش‌های مختلف خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی با اشاره به لزوم تقویت مدیریت منطقه‌ای و بومی گفت: در موضوع دریاچه ارومیه قبلا مسائل از پایتخت مدیریت و پیگیری می‌شد و ما نتیجه خاصی هم نمی‌دیدیم اما در دولت سیزدهم مدیریت این دریاچه بومی و به استان واگذار شد.

وی ادامه داد: این موضوع موجی از امید به مردم استان ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع از طرف دولتمردان، افزود: اغلب معاشرت و ارباب رجوع مردم عادی با کارمندان دولتی بوده و نیاز است علاوه بر مقامات ارشد کشوری سایر کارکنان دولت نیز بر وظیفه تکریم ارباب رجوع اهتمام داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به گرانی و تورم حاکم بر جامعه گفت: از مدیران و دولتمردان انتظار می‌رود با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و همچنین شعار سال نسبت به کنترل تورم برنامه ریزی کاربردی پیش بینی و چاره اندیشی لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی اضافه کرد: دولت همچنین ضمن ورود به بحث حجاب و عفاف راهکارهای سازنده و قانونی برای کمک به پوشش اسلامی ارایه کند.

وی یادآور شد: مسوولان عملکرد زیر مجموعه‌های خود را در خصوص رعایت عدالت زیرنظر داشته باشند و هرکس مسوولیتی قبول می‌کند، وظیفه‌اش اجرای عدالت است و باید این مهم را اولویت کار خود قرار دهد.

گفتنی است منصوری روز دوشنبه وارد استان آذربایجان غربی شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی استان قرار گرفت او سپس با حضور در مزار شهدای باغ رضوان ارومیه با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل با آرمان‌های شهیدان تجدید پیمان کرد.

بازدید از بیمارستان ارومیه، شرکت در جلسه پیگیری مصوبات عمرانی و اقتصادی، دیدار با فعالان فرهنگی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، بازدید از بیمارستان اشنویه، بازدید از پروژه‌های حوزه آب و خاک در سد سلیوه، بازدید از بیمارستان نقده، بازدید از پروژه تقاطع محمدیار، بازدید از جاده مهاباد – ارومیه و بیمارستان مهاباد، بازدید از کمربندی و بیمارستان میاندوآب و پروژه‌های جاده میاندوآب – شاهین دژ از برنامه‌های سفر یک روزه معاون اجرایی رییس‌ جمهور به آذربایجان غربی است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا