سیاسی

دهقان در بازدید از دستاوردهای دفاعی: پهپاد مهاجر 10 فخرآفرین است

دهقان در بازدید از دستاوردهای دفاعی: پهپاد مهاجر 10 فخرآفرین است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی با بیان اینکه وزارت دفاع در حوزه نظامی و غیر نظامی پیشرفت های خوبی داشته است، گفت: وزارت دفاع پیشران صنعت کشور است که با سر ریز فناوری‌های حوزه نظامی به سایر حوزه های صنعتی باعث حرکت و پیشرفت صنایع کشور شده است.

وی با اشاره به تولید بیش از 2 هزار محصول توسط وزارت دفاع، افزود: این وزارتخانه در کنار بخش خصوصی کشور ایستاده است و بخش خصوصی باید از این ظرفیت در جهت پیشرفت کشور استفاده کند.

وی با بیان اینکه معاونت حقوقی رئیس جمهوری چارچوب های قانونی برای مشارکت بخش خصوصی با صنایع غیر نظامی وزارت دفاع را فراهم می کند، تصریح کرد: با همکاری وزارت دفاع زمینه ای برای ایجاد سازمان های توسعه ای برای مشارکت بخش خصوصی در عرصه تولیدات غیر نظامی مانند الکترونیک، مواد غذایی، بذر های اصلاح شده، سموم و …ایجاد می شود.

معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به رونمایی از پهپاد «مهاجر ۱۰» توسط رئیس جمهور، گفت: این پهپاد یکی از پیشرفته‌ترین پهپادهای دنیاست که در شرایط سخت تحریمی توسط وزارت دفاع ساخته شده است و فخر آفرین و موجب عزت کشور است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا