سیاسی

حاجی دلیگانی: فراجا با لیدرهای هنجارشکن برخورد جدی تر داشته باشد

حاجی دلیگانی: فراجا با لیدرهای هنجارشکن برخورد جدی تر داشته باشد

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: پس از شکست دشمن در پروژه اغتشاشات پاییز سال گذشته، به بهانه فوت مهسا امینی،‌و تلاش بیهوده برای تضعیف حجاب، به عنوان یکی از ارزش‌های محوری انقلاب اسلامی، عناصر دشمن، پا را فراتر گذاشته و با حرمت‌شکنی‌های بی‌سابقه، تلاش کرد تا امنیت روانی و نظم اجتماعی را دچار مخاطره کند.

یکشنبه هفته جاری، سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فراجا گفت: پلیس در پی مطالبات مردمی و خواست گروه‌ها و نهادهای مختلف اجتماعی، در چارچوب قانون و به منظورگسترش امنیت عمومی و تحکیم بنیان خانواده، با استقرار گشت‌های خودرویی و پیاده در سراسر کشور ضمن انجام مأموریت‌های متعدد پلیسی ناگزیر با آن دسته از کسانی که متأسفانه بدون توجه به تبعات و عواقب پوششِ خارج از عرف همچنان بر هنجارشکنی خود اصرار دارند ضمن انذار و تذکر در صورت عدم تمکین از دستورات پلیس برخورد قانونی و آنان را به دستگاه قضائی معرفی خواهد کرد.

تقدیر مخاطبان فارس من از طرح جدید فراجا

مخاطبان سامانه فارس من نیز در پویش‌هایی از جمله: «از طرح جدید امنیت اخلاقی پلیس حمایت شود» و «ما از حافظان امنیت در اجرای قانون تشکر و حمایت می‌کنیم» از این اقدام فراجا حایت کرده و نوشتند: «این روزها بیشتر یادمان می افتد که کسانی اگر نباشند چه بر سر شهر و کشور خواهد آمد. شمایی که در هر قدمتان خطری است و در هر کلامتان رمزی اما بدانید مدیونتان هستیم به جهت داشتن امنیت و آسایش امروزمان، همچنین قدردانیم از اینکه از حق و حقوق یک ملت در برابر کسانی که مقید به اجرای قانون نیستند، حمایت می‌کنید.

ما از این اقدام صحیح شما حمایت می‌کنیم. از اینکه جامعه را نجات می‌دهید از دست مدهایی که انسانها را خواسته و ناخواسته به بردگی می‌کشاند و هویت انسانی‌مان را از ما می‌گیرد. نیرویی که با اقتدار در برابر اخلالگران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه‌های ظلم و فساد می‌کوبد تا ارمغان‌آور آرامش و عدالت باشد. امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است.»

فراجا با لیدرهای هنجارشکن برخورد جدی تر داشته باشد

در همین رابطه، حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی، در گفت و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن حمایت از اقدام اخیر فراجا، گفت: جای این کار مدتی‌است که خالی بود و از نیروی انتظامی تشکر می‌کنیم که بالاخره این مطالبه مردمی را اجرا کردند.

حاجی‌دلیگانی ادامه داد: ما خواستار این هستیم که نیروی انتظامی با متانت، آموزش عناصر ، اما مستمر این حرکت را انجام دهند، چرا که این وضعیت رها شدگی در این مدت نشان داد که همانطور که قبلا نیز هشدار داده بودیم، حد پایانی ندارد و برخی از افراد در این عرصه مستقیما به صورت برنامه ریزی شده دارند ایفای نقش می‌کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کسانی که با دین مشکل دارند، بصورت سازماندهی شده ماموریت دارند و مبالغی چه از رژیم صهیونیستی و دریافت می‌کنند و یا از آمریکا دریافت می‌کند. قطعا در آینده نزدیک با رصدهایی که در این زمینه انجام می شود، ابعاد مسئله روشن خواهد شد.

وی ادامه داد: خواهش من از فراجا این است که در گشت‌هایش از عناصری استفاده کند که بتوانند لیدرها و افرادی که از سوی دشمن ماموریت دارند را شناسایی کرده و برخورد جدی‌تری داشته باشند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس تاکید کرد: اگر با عناصر اصلی این مسئله برخورد قاطع صورت گیرد، طبیعتا کل صحنه عوض خواهد شد و مشکل، حل خواهد شد.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا