سیاسی

جمعیت جانبازان: آیت الله رئیسی در سازمان ملل نقاب از چهره منفور لیبرالیسم برداشت

جمعیت جانبازان: آیت الله رئیسی در سازمان ملل نقاب از چهره منفور لیبرالیسم برداشت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از سخنان رئیس جمهور در هفتادوهشتمین مجمع عمومی سازمان ملل، تاکید کرد: نماینده کشور ما غرب را برای خود بزرگ بینی و تحقیر ملتها و هویت سوزی اراده ملتها به چالش کشید و نقاب از چهره منفور مکتب لیبرالیسم و دمکراسی جاری نظام سلطه غربی برداشت.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

مهندسی برای تاثیر گذاری حداکثر بر مخاطبین داخل و خارج از اجلاس ونیز عرصه بین‌الملل ، هنری است که با واکاوی آن می توان به مدلی ازتبلیغ و ترویج دست یافت. آقای رئیسی دومین سخنرانی خود را بعنوان رئیس کشور جمهوری اسلامی ایران در این مجمع ایراد می کرد.

  • پیدا کردن دایره وسیع تری ازمخاطبان که با ما اشتراکات قابل‌ قبول‌ داشته باشند تا بتوان آنها را گام به گام به کانون اصلی باورهای ما جلب کرد، هنری است که از هر سیاستمدار اندیشه ورزی برنمی آید. آقای رئیسی از انسان، توحید، عدالت، کرامت انسانی و ارزشهای مشترک جهان بشری شروع کرد.

با هوشمندی از بدیهیاتی سخن گفت که هیچ خردمندی خدشه برآن ندارد. آقای رئیسی با درایت این گام از سخن را به جایگاه کبریائی پروردگار و خالق ارزشهای متعالی وصل کردند و در گام بعدی حلقه ادیان توحیدی را به آن پیوند زد و در نقطه طلائی توجه عاطفی مخاطبین، با سوز و ارادت، با صدای رسا گفت: آیا این نخستین بار است که کلمات خداوند را می‌سوزانند و گمان می‌کنند، صدای ملکوت را برای همیشه قطع می‌کنند؟ آیا نمرود و فرعون و قارون بر ابراهیم و موسی و عیسی پیروز شدند؟

ایشان لشگرمخاطبین را به کانون بحث نزدیک ترکرد و گفت قرآن کلام خداوند و کتابی است که انسان را به عقلانیت، معنویت، عدالت، اخلاق و حق‌باوری دعوت می‌کند و با خضوع و احترام قرآن را بر سر دست بلند کرد و با صلابت اعلام کرد آتش توهین و تحریف، هرگز حریف «حقیقت» نخواهد شد.

نماینده کشور ما با شجاعت در کلام و اقتدار در بیان و استخدام واژه های اثرگذار، و بهره گیری از روان شناسی فردی و جمعی مخاطبین را چون نقطه پرگاری در دایره سخنان خود گرفت. پرده برداری از چهره نظام سلطه گام دیگری در مهندسی بیانات ایشان بود. آنگاه غرب را برای خود بزرگ بینی و تحقیر ملتها و هویت سوزی اراده ملتها به چالش کشید.

نقاب از چهره منفور مکتب لیبرالیسم و دمکراسی جاری نظام سلطه غربی برداشت و اعلام کرد: معادله سلطه غربی برای جهان، دیگر جواب نمی‌دهد. نظم کهنه لیبرال که در خدمت منافع سلطه‌گران و سرمایه‌داران سیری‌ناپذیر بود کنار زده شده و در یک کلام، پروژه آمریکایی کردن جهان شکست خورده است. ملت‌های غرب آسیا می‌دانند دموکراسی اسم رمزی برای کودتا، اشغالگری و جنگ است.

از جفای آمریکا به نهاد خانواده وتهاجم به این نهاد از طریق رسانه‌های بین المللی و تولیدات هنری بعنوان سبک موفق زندگی هنرمندانه پرده برداشت و حقیقت رفتار غرب را اینگونه یادآور شد:

امروز جنایت علیه بشریت، فقط اشغال سرزمین‌ها و کشتار بی‌گناهان و استعمار ملت‌ها نیست، بلکه هجوم به پناهگاه فطری و طبیعی بشر یعنی خانواده نیز جنایت علیه بشریت است. حفاظت از حریم خانواده و ازدواج، یک واقعیت جهانی است که باید به دستور کار مشترک جهانی تبدیل شود. امروز نیازمند جنبش جهانی تعهد به خانواده هستیم

آقای رئیسی همچنان همراه شدگان باسخنانش رابه نقطه‌ کانونی بحث ایران و منطقه کشاند تا به آنها بگوید چگونه مقاومت برای ما عزت، اقتدار و امنیت خلق کرد، که با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای، دکترین مقاومت، امواج اشغالگری و تروریسم را با موفقیت به عقب رانده، فرصت و عصر جدیدی برای منطقه رقم خورده است.

شاید نتوان در تحقیر نظام سلطه و مکتب لیبرال دموکراسی، مدعیان نظم جهانی جمله ای ابراهیمی و قاطع تر از این از کشور ما سراغ گرفت که گفت: بشر در حال ورود به مدار جدیدی است. قدرت‌های کهنه، در حال افول‌اند. آنها «گذشته» هستند و ما «آینده‌»ایم. تکرار می‌کنم که آنها «گذشته» هستند و ما «آینده‌»ایم. بشریت با رشد آگاهی و نابودی جهل، رستگار می‌شود.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا