سیاسی

بیانیه اتحادیه‌های دانشجویی در حمایت از مردم غزه/ اقدامات اخیر صهیونیست‌ها نشانه استیصال آنهاست

بیانیه اتحادیه‌های دانشجویی در حمایت از مردم غزه/ اقدامات اخیر صهیونیست‌ها نشانه استیصال آنهاست

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اتحادیه های بزرگ دانشجویی در بیانیه ای مشترک پیرامون حوادث اخیر فلسطین تاکید کردند: دست و پا زدن ها و ترورهای کور رژیم صهیونسیتی نشانه‌ای است بر استیصال آنها که صدای نفس های آخرشان به گوش می رسد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

"اِنَّ الَذَّین یَکْفُرُونَ بِآیاتِ اللّهِ وَ یَقْتُلُونَ النَّبییّنَ بِغَیْرِ حَقِّ وَ یَقْتُلُونَ الذَّین یَأمُرُونَ بِالقِسْطِ مِنْ النّْاسِ فَبَشِّرْهُمْ بِعَذابٍ اَلیمٍ"
کسانى که به آیات خدا کفر مى‏ورزند و پیامبران را بناحق مى‏کشند، و دادگستران را به قتل مى‏رساندند، آنان را از عذابى دردناک خبر ده
۲۱ آل عمران

پس از پیروزی ها و دلاوری‌های پیاپی فرزندان مقاومت در صحنه مواجهه با دشمن صهیونیستی، این رژیم بار دیگر دست به جنایت و حمله ناجوانمردانه به نوار غزه زده است. رژیم صهیونیستی بار دیگر با نشانه گرفتن مناطق مسکونی و قتل‌عام زنان و کودکان باعث شهادت ۳۳ تن از جمله ۶ کودک خردسال و ۳ زن و مجروح شدن ۱۴۷ نفر شد. آری این خصلت نامردان و ظالمان تاریخ است که از ترس مواجهه در میدان‌های مبارزه زنان و کودکان و جوانمردان را شب‌هنگام به شهادت می‌رسانند.

دوباره بشریت تماشا کرد که رژیم صهیونیستی در قالب دولت تروریستی خود بیش‌ترین و فجیع ترین جنایات عالم را در طول تاریخ پیش چشم مجامع حقوق بشری و دولت های خیانت پیشه مرتکب می‌شود و مردم بی‌دفاع فلسطین فریادرس و غمخواری جز مسلمین و مقاومت ندارند.

دشمن خود معترف است که برای فرار از مخمصه درونی خود و پوشاندن شکاف عمیقی که بر پیکره رژیم افتاده دست به این جنایت زده است و ما مسئولیت آن را مستقیماً متوجه نتانیاهو و وزیر جنگ اسرائیل می‌دانیم.

ما دانشجویان ضمن همدردی با خانواده‌های شهدا و مردم غزه و محکومیت این حمله وحشیانه‌ ارتش کودکش اسرائیل از عموم مسلمین جهان می‌خواهیم که در سرتاسر جهان علیه جان و مال این جنایتکاران اقدام نمایند و جهان را از لوث وجود‌شان پاک کنند.

در پایان باید خاطرنشان کنیم که دست و پا زدن ها و ترورهای کور رژیم نشانه ای است بر استیصال آنها که صدای نفس های آخرشان به گوش می رسد.
رحمت خدا بر شهدای آزادی مسجد الاقصی و ارض فلسطین.
بسیج دانشجویی
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان ( دفتر تحکیم وحدت)
اتحادیه جنبش عدالتخواه

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا