سیاسی

بوربور: دولت سیزدهم با دیپلماسی هوشمندانه توانسته فضای بین‌المللی بسیار خوبی به‌وجود آورد

بوربور:  دولت سیزدهم با دیپلماسی هوشمندانه توانسته فضای بین‌المللی بسیار خوبی به‌وجود آورد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نهصد و هجدهمین جلسه عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با حضور دبیرکل و اعضای شورای مرکزی و مشورتی در دفتر مرکزی جمعیت برگزار شد.

این جلسه به صورت مجازی برای دبیران تمامی استان‌ها برقرار بود و برخی از دبیران استان‌ها نیز در آن به صورت برخط حضور داشتند. در ابتدای جلسه بوربور، دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه امسال انتخابات مجلس را پیشرو داریم جمعیت وفاداران، فعالیت‌های خود را در سطح کشور در جهت پرشور برگزار شدن انتخابات متمرکز خواهد کرد و آن چیزی که برای این جمعیت موضوعیت دارد، تشویق مردم به حضور حداکثری است.

وی افزود: باید هر آنکس که به ایران و اعتلای ایران فکر می‌کند برای تشویق مردم به حضور در صحنه انتخابات تلاش کند و بعد به پیروزی افراد مورد نظر خود بیاندیشد، چرا که نتیجه حضور حداکثری پیروزی برای همه مردم است.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: جریانات سیاسی باید روش معرفی افراد برای کاندیداتوری در مجلس را تغییر دهند و براساس نیازهای مجلس تصمیم بگیرند و تلاش کنند برای کمیسیون‌های تخصصی مجلس افراد توانمند را شناسایی و به مردم معرفی کنند، ولو اینکه با تفکرات و سلایق مختلف باشند.

بوربور گفت: برخی افراد با بیان کلیاتی همچون انتخاب اصلح، صرفا به دنبال انحراف افکار عمومی هستند، چرا که در واقع این افراد اصلح را تا زمانی قبول دارند که با متر و معیار آنان همخوانی داشته باشد و صرفا با این ادبیات به دنبال سهم‌خواهی هستند.

وی در ادامه به همگرایی جریان انقلابی در قالب شورای ائتلاف و وحدت تأکید کرد و گفت: جمعیت وفاداران به طور قطع به این همگرایی پایبند خواهد بود و از هم‌اکنون نیز در سطح استان‌ها با دبیران استانی جمعیت جهت هماهنگی با شورای ائتلاف تأکید شده است.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی درباره سفر اخیر رئیس‌جمهور به سوریه، گفت: دولت سیزدهم با دیپلماسی هوشمندانه و عاقلانه تاکنون توانسته فضای بین‌المللی بسیار خوبی را برای کشور به‌وجود آورد، به‌خصوص در سطح منطقه بسیاری از ضعف‌های دولت قبل تاکنون توسط این دولت جبران شده است.

بوربور افزود: رابطه با برخی کشورها همچون سوریه که برای ایران اهمیت راهبردی دارد در این دولت به خوبی شکل گرفته است و کار شجاعانه مدافعان حرم را تکمیل کرده است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا