سیاسی

بسیج دانشگاه الزهرا: مدعیان آزادی بیان در غرب اگر جرات دارند از هلوکاست بگویند

بسیج دانشگاه الزهرا: مدعیان آزادی بیان در غرب اگر جرات دارند از هلوکاست بگویند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت قرآن سوزی در سوئد اعلام کرد: به دلدادگان غرب و به خواب رفتگان باید گفت اگر جرأت دارید در همین کشورهای به ظاهر مدافع آزادیِ بیان درباره‌ هلوکاست سوالی بپرسید، یا از اعمال خبیثانه رژیم غاصب صهیونیستی سخن بگویید؛ از جنایت‌ها، فتنه‌انگیزی‌ها و جنگ‌طلبی‌های دول آمریکایی و غربی بپرسید تا پوشالی بودن تمام شعارهای حقوق بشری آن‌ها برای شما روشن شود.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاءَ الشَّیْطَنِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا»

«کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار میکنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت (بت و افراد طغیانگر)؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.» «سوره نساء، آیه ۷۶»

با هتاکی به ساحت شریف قرآن کریم در کشور سوئد، بار دیگر جامعه جهانی شاهد چهره خبیث دولت‌های غربی و تناقض رفتار و اعمال ایشان با شعار همیشگی آزادی بیان و اهداف ضد فطرت انسانیشان شد.

این اولین هتاکی به مقدسات اسلام و دشمنی علنی با قرآن کریم از طرف آن‌ها نبوده است و آخرین‌ هم نخواهد بود، سردمداران آزادی بیانِ دروغین، بار دیگر در مکر و محاسبات خود دچار اشتباه شدند زیرا دیگر مردم جهان به غرب به عنوان مهد آزادی نگاه نمی‌کنند.

حال که با حمایت از توهین به مقدسات الهی خود را رسوا ساخته‌اند، مسلمانانِ بصیر و متحد در جای جایِ این کره خاکی سکوت نخواهند کرد و با امید در جهت به حقیقت پیوستن وعده الهی که ذلت و خواری دشمنان اسلام است به آشکار کردن اهداف خبیثانه آنان خواهند پرداخت.

دانشجویان انقلابی در سرتاسر کشور با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، همواره در جهت نابودی استکبار جهانی و هم‌چنین رسوا نمودن چهره دروغین جبهه باطل خواهند کوشید. بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) و جامعه دانشگاهی این دانشگاه خواستار برخورد قاطع و سریع وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با عوامل مشوق و حمایتگر این اقدام خبیثانه در جامعه جهانی است.

در آخر خطاب به دلدادگان غرب و به خواب رفتگان باید گفت اگر جرأت دارید در همین کشورهای به ظاهر مدافع آزادیِ بیان درباره‌ هلوکاست سوالی بپرسید، یا از اعمال خبیثانه رژیم غاصب صهیونیستی سخن بگویید؛ از جنایت‌ها، فتنه‌انگیزی‌ها و جنگ‌طلبی‌های دول آمریکایی و غربی بپرسید تا پوشالی بودن تمام شعارهای حقوق بشری آن‌ها برای شما روشن شود.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا