سیاسی

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: توهین به قرآن نقاب از چهره پلید منادیان آزادی برداشت

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: توهین به قرآن نقاب از چهره پلید منادیان آزادی برداشت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور با صدور بیانیه ای در واکنش به هتک حرمت به قرآن کریم، تاکید کرد: توهین به کتاب آسمانی مسلمانان نقاب از چهره پلید منادیان آزادی برداشت، بزدلانی که حقانیت قرآن بر آنان آشکار است و وقتی پاسخی در برابر این معجزه‌ی الهی ندارند مجبورند تا تحت لوای معنای تحریف شده‌ی آزادی، دست به توهین و هتک حرمت به مقدسات میلیون ها مسلمان بزنند.

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله قاصم الجبارین و مبیر الظالمین*

" یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُون "

کافران می‏‌خواهند که نور خدا را با دهانشان (به نَفَس تیره و گفتار جاهلانه خود) خاموش کنند و خدا نگذارد تا آن‌که نور خود را در منتهای ظهور و حد اعلای کمال برساند هر چند کافران ناراضی و مخالف باشند. (سوره توبه، آیه ۳۲)

هتک حرمت به کتاب مقدس مسلمانان و رهبر معظم انقلاب اسلامی با مجوز دولت سوئد دیگر بار نشان داد که اصول و قواعد انسانی نظیر احترام به ادیان و مقدسات، حفظ کرامت و جایگاه سیاستمداران و رهبران جوامع دیگر در قواعد رفتاری و نظام سیاسی دولت های مستکبر غربی و پیروانشان جایی ندارد.

توهین به کتاب آسمانی مسلمانان نقاب از چهره پلید منادیان آزادی برداشت، بزدلانی که حقانیت قرآن بر آنان آشکار است و وقتی پاسخی در برابر این معجزه‌ی الهی ندارند مجبورند تا تحت لوای معنای تحریف شده‌ی آزادی، دست به توهین و هتک حرمت به مقدسات میلیون ها مسلمان بزنند.

انسان تربیت‌شده در مکتب قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، آزاده‌ای است که به عقاید انسان‌های سراسر جهان _در مدار ارزش های الهی و اسلامی که کمال انسانیت است _ احترام می‌گذارد اما در مقابل چنین تربیتی، بدیهی است که نگاه تربیتی لیبرال، در نهایت شهروندانی افسارگسیخته و بدون چهارچوب‌ تربیت می‌کند تا جایی که اخلاق و انسانیت در آن جایگاهی نداشته و آسیب رساندن و توهین به دیگران را برای خود مصداقی از آزادی می پندارد.

این سرانجام تربیت حقیرانه لیبرال خواهد بود که به انزجار، تفرقه و نابودی جوامع و پیش از آن، تزلزل و انحلال پایه‌های حکومتی و تخریب بنیان مرصوص قدرت طلبان و منفعت خواهان غربی منجر خواهد شد.

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ، ضمن دعوت از تمامی مسلمانان و انسان‌های آزاده از هر مذهبی، خصوصا قشر جوان و دانشجو که موذن جامعه هستند جهت اعلام انزجار خود نسبت به اقدام توهین آمیز این دولت دست نشانده، از دولتمردان و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران درخواست می‌کند با قاطعیت اقدامات لازم جهت پاسخ به دولت سوئد را انجام دهند.

ما خواستار اخراج سفیر این کشور «ماتیاس لنتز» از خاک جمهوری اسلامی ایران طی ۲۴ ساعت و شکایت از سوئد در مجامع بین‌المللی هستیم و تا اجرایی نشدن این مهم از تحصن در مقابل وزارت خارجه و مطالبه از مقامات ذی‌ربط دست نخواهیم کشید.

در نهایت هشدار ما به دول غربی و تکذیب‌کنندگان مسیر حق این است که آگاه باشید، این مکتب قرآن کریم و پیروی ازسیره تربیتی اهل بیت است که امّت واحده ای به وسعت یک جهان تربیت کرده‌. نگاهی به تاریخ و سیر اتفاقات حال حاضر جهان بر همگان مسجّل می‌‌کند که هر قدرتی در مقابل این مکتب قد علم کرد، به عاقبتی جز افول و نابودی دچار نشد. "وَمَکَروا وَ مَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ" سوره مبارکه آل عمران – آیه ۵۴ ‌

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا