سیاسی

امیر صباحی‌فرد: شبکه یکپارچه پدافند هوایی با فیبر نوری تقویت می‌شود

امیر صباحی‌فرد: شبکه یکپارچه پدافند هوایی با فیبر نوری تقویت می‌شود

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی بهبهان، از بخش‌های مختلف این گروه پدافندی بازدید کرد.

وی در بازدید از اماکن اداری، قرارگاه سربازی و کوی سازمانی این گروه پدافندی، گفت: اقدامات عمرانی در راستای زدودن کهنگی، بازسازی و نوسازی اماکن اداری و سازمانی در دستور کار ما قرار دارد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، اجرای شبکه فیبر نوری در این گروه پدافندی را اقدامی جهادی خواند و ادامه داد: این اقدام در راستای تقویت شبکه یکپارچه پدافند است.

امیر صباحی‌فرد در جمع خانواده‌های کارکنان کوی سازمانی این گروه پدافندی، موضوع معیشت کارکنان را از اولویت‌های نیروی پدافند هوایی برشمرد و افزود: سلسله مراتب فرماندهی در ارتش جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش و سعی خود را در بهبود شرایط خدمتی کارکنان به کار بسته‌اند؛ چراکه ارتقاء رفاه و معیشت موجب سخت‌کوشی، جدیت و پشتکار بیشتر کارکنان در کار خواهد بود و موجب ارتقای توان رزمی و آمادگی نیروهای مسلح خواهد شد.

وی افزود: موفقیت‌هایی که در نیروهای مسلح به دست می‌آید به پشتوانه حمایتی است که خانواده‌های کارکنان از آن‌ها دارند، لذا ارتقاء سطح معیشت آن‌ها باید به جد دنبال شود و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) هم تأکیدات فراوان در جهت معیشت و رفاه کارکنان دارند.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا