سیاسی

امیر سهرابی: روزآمدی ارتش لازمه مقابله با دشمنان است

امیر سهرابی: روزآمدی ارتش لازمه مقابله با دشمنان است

امیر نبی سهرابی جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره وحدت ارتش و سپاه گفت: فاصله میان ارتش و سپاه در کشور ما امکان ندارد. ما یک رهبر و یک راهبرد داریم و دشمنان ما برای موجودیت نظام اسلامی و وحدت کشور توطئه‌چینی می‌کنند.

وی افزود: دشمنان به ارتش، سپاه و یا نیروی مسلح دیگری کاری ندارند و برای نابودی کشور ما نقشه می‌کشند. لذا؛ نیروهای مسلح ما باید به صورت ید واحده در مقابل دشمنان باشند. این موضوعی است که اگر شما آن را از ارتشی، سپاهی، انتظامی کشور و یا مردم عادی هم بپرسید معتقد هستند که باید اتحاد، یگانگی و یکپارچگی وجود داشته باشد و به صورت یک‌دست در مقابل دشمن خارجی ایستادگی کنند.

امیر سهرابی درباره تجهیزات الحاق‌شده به ارتش بیان کرد: قدرت افزایی ارتش خواسته فرمانده معظم کل قوا است که باید ارتش به تجهیزات روز تجهیز شود. ارتش وظیفه خود را در مقابل فرمانده خود انجام می‌دهد و با توجه به اینکه دشمنان ما خود را به وسایل و تجهیزات مدرن و جدید تجهیز می‌کنند؛ ارتش ما هم باید برای مقاومت و مقابله با دشمنان خود را به تجهیزات جدید و روزآمد مجهز کند.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پایان گفت: پهپادهای گوناگون و سایر تجهیزات و تجهیزات جدید الحاق شده به نیروهای چهارگانه ارتش در راستای قدرتمندشدن و آمادگی کامل در مقابل دشمنان است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا