سیاسی

امیر ایرانی: چند ابهام‌ راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد

امیر ایرانی: چند ابهام‌ راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شهرام ایرانی با حضور در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۸ خرداد) مجلس شورای اسلامی و در مراسم تجلیل مجلس از ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش گفت: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کرده و در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد. سرلوحه کار ما انزواگریزی و تحریم‌ ناپذیری مردم بوده است. ناوگروه ۸۶ از ۲۹ استان شکل گرفته و همه در کنار یکدیگر ماموریت افتخارآفرینی را اجرا کردیم.

ایرانی افزود: شناورهای ما با استفاده از دانش بومی و تخصص درون کشور ساخته شده و نشان دادیم هرگاه اراده کنیم در اوج توطئه‌ها وظیفه خود را به نحو احسن انجام خواهیم داد. در مهرماه ۱۴۰۱ ناوگروه ۸۶ ماموریت خود را آغاز کرد البته در یک دوره یک ساله نیز قبل از آغاز این ماموریت کار علمی انجام شد ما به دریا تسلط پیدا کردیم دریانوردی ما سبز بود و پیام صلح و دوستی را رساند و همه قوانین به خوبی رعایت شد. در هر بندری که حضور پیدا کردیم ابتدا نماز جماعت برگزار شد حتی یک شیطنت نیز انجام نشد و با قدرت در دریا و در خشکی حضور پیدا کردیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه تصریح کرد: اکنون خوشحال هستیم که توانستیم موجبات شادی مردم را فراهم کنیم. در ایامی که مصادف بود با ایام آزادسازی خرمشهر، خرمشهر دیگری هم ساختیم امروز پرچم نظام اسلامی در سراسر دنیا برافراشته است. عمق ژئوپلیتیکی و عمق راهبردی ما به عنوان دست بلند نظام باید تقویت شود. چند ابهام‌ راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و حتما با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد. ما بزرگترین و بالاترین سطح بانک اطلاعاتی را در طول این سفر جمع‌آوری کردیم و امروز در اختیار ما است و سطح بازدارندگی ما به بالاترین سطح افزایش یافته است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا