سیاسی

ارتش: هتک حرمت قرآن با چراغ سبز استکبار انجام می‌شود

ارتش: هتک حرمت قرآن با چراغ سبز استکبار انجام می‌شود

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه مذکور به شرح ذیل است:

بسمالله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا بِالذِّکْرِ لَمَّا جاءَهُمْ وَ إِنَّهُ لَکِتابٌ عَزِیزٌ «41» سوره مبارکه فصلت.

«البتّه کسانى که به قرآن چون به سراغشان آمد کفر ورزیدند (به کیفر خود می‌رسند) در حالى که قرآن کتابى نفوذناپذیر است.»

اقدام دین‎ ‏ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان اسلام بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است.

اقدام غیرانسانی سوئد با وجود برخی حمایت جنایتکاران جهانی، مورد تأیید هیچ انسان آزاده و هیچکدام از جوامع و کشورهای منادی و حامی صلح و اتحاد و امنیت جهانی نیست.

ارتش انقلابی و مردمی جمهوری اسلامی ایران، اقدام هتاکانه و توهین به مقام شامخ قرآن را به‌شدت محکوم و اعلام می‌کند که نور قرآن هیچ‌گاه در دل‏‌های بشری کم نشده و اقدامات مذبوحانه که با چراغ سبز استکبار و سلطه رسانه‌ای صهیونیسم جهانی انجام می‌گیرد، نه تنها هیچ خللی در انگیزه و باور به این کتاب آسمانی ایجاد نخواهد کرد، بلکه زمینه اتحاد هر چه بیشتر مسلمانان را به‌خصوص در ایام مبارک حج فراهم می‏‌کند تا جایی که امروز نه تنها اعتراض مسلمانانِ نقاط مختلف جهان در محکومیت اقدام مذکور را به دنبال داشته بلکه مخالفت پیروان ادیان محترم الهی در توهین به مقدس‎ترین مقدسات مسلمانان را شاهد هستیم.

امید است ملل آزاده جهان با اطلاع و اشراف به نیت سوء دشمنان در جریحه‌دار کردن احساسات پاک مسلمانان به آخرین معجزه تاریخ، این حرکت مذبوحانه را به شدت محکوم کنند تا جسارت توهین به ادیان و کتب الهی برای همیشه دفن شود.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا