سیاسی

آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم تصویب شد

آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم تصویب شد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جلسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم صبح امروز برای بررسی آیین‌نامه داخلی این کمیسیون تشکیل شد.

رمضانعلی سنگدوینی، عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز این کمیسیون گفت: در نشست امروز کمیسیون آیین نامه کمیسیون تلفیق برنامه مورد بررسی قرار گرفت و با اصلاحاتی به تصویب رسید.

وی افزود: در قانون ایین نامه داخلی مجلس آمده که نمایندگان در جلسات کمیسیون تلفیق برنامه نمی‌توانند پیشنهاد بدهند که این مسئله در بررسی آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق اصلاح شد و طبق مصوبه امروز کمیسیون،‌ نمایندگان در جلسات کمیسیون تلفیق برنامه می‌توانند پیشنهاد اصلاحی یا الحاقی به لایحه برنامه بدهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه اظهار داشت: همچنین بر اساس مصوبه امروز در جریان بررسی آیین نامه داخلی کمیسیون موافقان و مخالفان لایحه برنامه که برای نطق‌شان نام‌نویسی کرده‌اند، می‌توانند بخشی از وقت خود را در اختیار نمایندگان دیگر نیز قرار دهند.

گفتنی است کمیسیون تلفیق قرار است هفته جاری کلیات لایحه برنامه هفتم را مورد بررسی قرار دهد؛ هم اکنون هم کمیسیون های تخصصی مجلس در حال بررسی کلیات هستند که جمع بندی نهایی به کمیسیون تلفیق خواهند داد.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا